WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye

Güreşin tek adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Daniel Bryan Ringde

3 posters
YazarMesaj
Akokuzey
Moderatör
Moderatör
Akokuzey

Daniel Bryan Ringde Empty
MesajKonu: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 12:21 pm

Daniel Bryan ringe giriyor.(cheer atılıyor).ŞŞş,(Seyirci hala cheer atmaya devam ediyor).(Daniel Bryan gülümsüyor)Bu gün RAW'da WWEWHC 1# Contender maçı var.Tabi ki ben de bu maçta yer alıyorum.Rakiplerim CM Punk ve Randy Orton'ı ezeceğim.Onları teker teker nakavt edeceğim ve en sonunda kemeri kazanacağım!(YES YES YES diye chantler atılıyor)İkisi de beni zorlayacak isimler değil.Göreceksiniz!maçta ikisi de pes edecek!Yes Lock'ı daha tatmamışlar ama bu gece tadacaklar!Kemerleri hak ediyorum ve ben kazanacağım!Sadece beni izlemeye devam edin!
The Viper
Yeni Üye
Yeni Üye
The Viper

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 12:33 pm

Randy yavaş yavaş adımlarla yürüyor bu arada seyircileri pis pis süzüyor yuhalanıyor...
Daniel Bryan Ringde Tumblr_lj94mn5uMx1qbd1et
Tauntunu yapıyoorrr.
Daniel Bryan... (Suratını buruşturuyor) Şampiyon olacak bir adama göre çok küçük çok tuhaf ve çok iğrenç bir isim değil mi? İndy federasyonlarında sürünmüş, iğrenç ve önemsiz kemerleri bile alamamış bir güreşciii... Üzgünüm Daniel Bryan fakat seninle kapışmaktansa CM Punk ile kapışmayı tercih ederim, CM Punk belki benim rakibim olabilir fakat sen onu bile olamazsın.Sen sadece benim bir RKO'mla burada yatan bir paçavra olabilirsin dostum. Üzgünüm ama o iki kemeri omzuma taktığım zaman sende yerde yatıyor olacaksın... Çünkü güreşci sıfatını hak etmeyen senin gibi ufak jobberlar için en iyi ve en önemli yer, bu ringin zeminidir... Bu zemine iyi bak Bryan, çünkü gecenin sonunda kemerler için hak kazandığımda bir ayağım üstünde poz verirken, sen bu zemini yalıyor olacaksın. Daniel Bryannn! Sen şampiyon olabilir misin? (Seyirciler Yes chantleri atıyor) Nooooo! Sen bu şirketin yüzü olabilir misin? Noooo! Sen Randy Orton'ın sadık jobberı olabilir misin? YES ! YES ! YES ! (Boo) Randy Orton pis pis Daniel Bryan'a bakıyor ve gülmeye başlıyor. 
Akokuzey
Moderatör
Moderatör
Akokuzey

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 12:39 pm

Randy,henüz benimle karşılaşmadın bile ama kendini benden büyük görüyorsun.Punk'da sen de bu maçı kazanamayacağınızı biliyorsunuz.Sonucu sana söyleyeyim Viper.Daniel Bryan defeated CM Punk and Randy Orton.Açık ve net.İkimizde asla benim seviyeme ulaşamazsınız.Ben Indyler'lerde sürünürken seni annen yatağa yatırıyordu.İkiniz de beni yenemezsiniz.İsterseniz Roster'ı getiren!Ben yinede sizi yenerim(Yes chantleri atılıyor)(Bundan sonra Punk konuşmaya başlar).
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 1:20 pm

CM Punk ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor...

Aaaa üzgünüm fakat ikinizde McMahon yalakası kişilersiniz, ben ise buraya herkesle herşeyle mücdele ederek çıktımmm... Ve o kemeri belimmeee takacağımmm!

(Klavye bozuk beyler o yüzden kısa oluyor kusura bakmayın)
https://wweturkiye.forumcanadien.org
Akokuzey
Moderatör
Moderatör
Akokuzey

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 1:48 pm

Bunları senden çok fazla duyduk Punk.Yine mi bundan bahsediyorsun?Aslında kimin yalaka olduğu belli(cheer atılıyor).Randy,ikinizde benim seviyeme gelemeyecek kişilersiniz.Bu gece 1# Contender olacağım.Önüme gelen herkesi ezeceğim.İşte sizde ilk ezeceğim kişilerden birisiniz.Bu roster'da benden iyisi yok.Bunu kanıtlayacağım.Asıl Best in The World sen değilsin,benim.Randy hala ötüyor zaten o ayrı konu.Karşıma çıkan herkesi ezeceğim.Yes Lock tatmadan bana laf atıyorsunuz.Bu gece 1# contender olarak bitireceğim şovu.
The Viper
Yeni Üye
Yeni Üye
The Viper

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Ringde   Daniel Bryan Ringde EmptySalı Tem. 01, 2014 1:51 pm

Randy Daniel Bryan'a RKO çakmayı deniyor ama Bryan Punk'ın üstüne doğru ittiriyor Punk omzuna alıyorrrr Randy'i, fakat Randy inip RKO çakıyor... Randy Daniel Bryan'a pis pis bakarak, CM Punk'a senindir gibisinden işaret ediyor ve ringden ayrılıyor. 

Daniel Bryan Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RPG: Daniel Bryan
» RPG: Triple H ringde!
» Seth Rollins ringde!