WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye

Güreşin tek adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seth Rollins ringde!

YazarMesaj
The ''Yes''
Yeni Üye
Yeni Üye
The ''Yes''

Seth Rollins ringde!  Empty
MesajKonu: Seth Rollins ringde!    Seth Rollins ringde!  EmptySalı Tem. 01, 2014 12:12 pm

Yuhalanmalar eşliğinde Seth ringe geliyor!

Ovv WWE alemi, neden beni yuhalıyorsunuz? Yoksa bu gece Raw'da sizin psikopat ruhlu kahramanınız Dean Ambrose'u pataklayacağım için mi? Lütfennn beyler bayanlarrr, sadece yükselmem için benden düşük insanları ezmem gerekiyor, ve şansımıza ilk Dean ile başlayacağım, eski dostum Dean ile. Üzgünüm Dean, önceden ne kadar yakın olsak da şimdi seni ezip geçmem gerekecek, suratından kan gelen kadar dayak yiyeceksin, bu alemde rezil olanlar hiçbir zaman unutulmadı dostum. Sende bu Raw hafızalara kazınacaksın... Sen ve kanlı suratın, çocukların psikolojisini bozacak... Aynı Bret Hart buradan defolup gittiğinde rezil olduğu gibi... (Boolar artıyor) Üzgünüm Dean ama burası gerçek güreşcilerin yeri, senin gibi sahte kişiliklerin burada olmasının hata olduğu gerçeği tüm evrene yayılmış durumda, Dean Ambrose'u ezip önümdeki yoldaki o zorlu basamakları birer birer tırmanacağıma yemin ederim WWE evrenii, o değersiz beyinlerinize yazın bunuu!

Seth Rollins ringde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RPG: Triple H ringde!
» Daniel Bryan Ringde