WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye

Güreşin tek adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri

2 posters
YazarMesaj
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri Empty
MesajKonu: Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri   Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 8:35 pm

Ted DiBiase sözleşmesi bitince sözleşmesini uzatmayıp WWE'den ayrılacağını açıklamıştı. Bazı WWE güreşçileri de Twitter üzerinden bu konu hakkında konuştular. İşte o tweetler.

Curt Hawkins : Ted DiBiase gittiği için üzgünüm. Son birkaç yıldır onu tanımak benim için büyük bir zevkti. İyi şanslar.

Curtis Axel : Kardeşim. gibi seviyorum

Tyson Kidd : İyi şanslar Ted DiBiase. Seni yakında görmeyi umuyorum. Birlikte eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşadık.

The Usos : Ted DiBiase senin ve ailen için her şeyin yolunda gitmesini umuyoruz. Dışarıda iyi şanslar.

Justin Gabriel : Seni özleyeceğim adamım.
https://wweturkiye.forumcanadien.org
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri   Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 8:59 pm

Ben hiç üzülmedim. Very Happy
The Viper
Yeni Üye
Yeni Üye
The Viper

MesajKonu: Geri: Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri   Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri EmptyCuma Ağus. 30, 2013 11:35 am

Kötü olmuş. :/

Ted DiBiase'nin Ayrılmasına Güreşçi Tepkileri
1 sayfadaki 1 sayfası