WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye

Güreşin tek adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RPG: John Cena konuşuyor!

2 posters
YazarMesaj
The ''Yes''
Yeni Üye
Yeni Üye
The ''Yes''

RPG: John Cena konuşuyor!  Empty
MesajKonu: RPG: John Cena konuşuyor!    RPG: John Cena konuşuyor!  EmptyÇarş. Ağus. 28, 2013 7:17 pm

RPG: John Cena konuşuyor!  RAW_1044_Photo_151-1
WWE Champion John Cena ringe giriyor!
Merhaba millet! Karşınızda WWE Champion'u John Cena var! Raw'da kemeri alnımın akıyla aldım! CM Punk denen o haysiyetsiz adamı yere serdim! Maçtan sonra kemerimi havaya kaldırırken kendisi yerde yatıyordu! CM Punk belkide federasyonda popülerliği olan bir adamdı fakat bu hareketlerle size yaptığı saygısızlıklarla kendisini bitirdi! WWE Champion John Cena bunların hepsini önleyecek ve bu kemeri WWE Main Event şovunda da koruyacak! CM Punk bence kemer sevdasından vazgeçsin çünkü bu iş burada olmayacaksak! Gidip ROH'da veya New Japan Pro Wrestling'de güreşmeli çünkü burasının değil ancak orasının kemerlerini beline takabilir!
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

MesajKonu: Geri: RPG: John Cena konuşuyor!    RPG: John Cena konuşuyor!  EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 5:47 pm

RPG: John Cena konuşuyor!  Cmpunk
CM Punk ringe geliyor ve mikrofon alıyor!
Sistemin en büyük yalakası John Cena! Karşımdasın ve o kemer elinde! O kemeri benim belime takmam çok uzun sürmeyecek çünkü kemeri Main Event'te belimde göreceksin! Hemde yerde yatarken, aslında sana acıyorum John, bu sistemin bu insanların arka alanın yalakasısın, burada WWE Champion'u olabilirsin fakat arka alanın kıç öpme şampiyonu sensin!Evet sensin, hayatında hep yalaklaıkla iş başarmış olan sen gelip hangi cesaretle Best in The World'e meydan okuyorsun? Seni ezik, benimle burada konuşacağına git ve Triple H'in k*çını öp! Belki Main Event'te yanına birkaç koruma verir!(Boo)
https://wweturkiye.forumcanadien.org
The ''Yes''
Yeni Üye
Yeni Üye
The ''Yes''

MesajKonu: Geri: RPG: John Cena konuşuyor!    RPG: John Cena konuşuyor!  EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 8:01 pm

RPG: John Cena konuşuyor!  Normal_v00119
Hmmm CM Punk böyle düşündüğüne üzündüm! Ben kimseye yalakalık yapmadım! Ama sen Paul Heyman yalakasıydın! ECW'a nasıl geldiğini unutmuş olamazsın! CM Punk lafla hiçbirşey yürümüyor! Sen orada kemeri alacağını iddia ediyorsun fakat kemer nerede belimde! CHAMP İS HERE! CM Punk sen ise hiçbir kemer kazanamadın ve bana yenildin! Emin ol bu haftaki Rematch'da da seni ezeceğim! Anlayacağın kemer bende kalacak! Hayal gücün de son bulacak!
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

MesajKonu: Geri: RPG: John Cena konuşuyor!    RPG: John Cena konuşuyor!  EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 8:16 pm

RPG: John Cena konuşuyor!  Picc
Bana bak Cena! Canımı sıkmaya başladın, hayat senin dediğin gibi yürümüyor! Senin yaptığın sadece gelip burada boş konuşmak! Kemeri aldın fakat senden yemin ederim ki geri alacağım duydun mu? Bak bana Cena! Dünyanın en iyisinin karşısındasın, senin en iyisi olma fikrin her yere yayılmış, twitterda WWE'nin resmi sayfasından daha fazla hayranın var değil mi? Ama insanlar senden sıkıldı rapçi çocuk artık insanlar gerçekten en iyiyi görmek istiyor yani beni!
https://wweturkiye.forumcanadien.org

RPG: John Cena konuşuyor!
1 sayfadaki 1 sayfası