WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye

Güreşin tek adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RAW 19/08/2013 Sonuçları

4 posters
YazarMesaj
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

RAW 19/08/2013 Sonuçları Empty
MesajKonu: RAW 19/08/2013 Sonuçları    RAW 19/08/2013 Sonuçları EmptyPtsi Ağus. 19, 2013 8:56 pm

Christian vs.Chris Jericho!
Maç başlar başlamaz Christian Lock Up bağlıyor ikili bir süre direniyorlar, Christian Irısh Whip'e atıyor Jericho'yu dönüşte clothesline çakıyor, maçın sonunda Jericho WOJ bağlıyor, Christian direniyor fakat pes ediyor.
Kazanan: Jericho

Ted DiBiase vs. Daniel Bryan Intercontinental Championship Steel Cage Match!
Ted DiBiase ve Daniel maça başlıyorlar Daniel Bryan dropkick çakıyor hızla kafese tırmanmaya başlıyor fakat Ted son anda yakalayıp yere çakıyor Daniel'ı bu arada Ted DiBiase Sr. rampada gözüküyor kafesin dış kapısına geliyor, Ted DiBiase Daniel Bryan'a suplex çakıyor bu arada Ted DiBiase Sr. kafesin anahtarını hakemi döverek alıyor, kapıyı açıyor! Ted DiBiase kapıya doğru koşarken Daniel Bryan bacağından tutuyor, OMG! Ted DiBiase Sr. ringe giriyor kapıdan ve Daniel Bryan'ı tutuyor! Ted DiBiase ise ringden dışarıya kendisini atıyor!
Kazanan: New Intercontinental Champion Ted DiBiase!

Triple H ringe geliyor konuşmaya başlıyor!
Bakın bana WWE alemi! Ringde King of Kings Triple H var! Buradaki
güreş kalitesinin ne kadar düştüğünü biliyorsunuz! Ama artık buranın yeni patronu ben! Burayı yükseltmek için elimden geleni yapacağım! Buradaki gereksiz güreşcileri temizleyeceğim! RAW'ın yeni GM'si benim!!Duyuyor musunuz! Eskiden hesabım olanları şu an burada GM olduğum için kapıyorum artık herkes buradaki herkes benim güreşcim bundan sonra saygılı bir güreş federasyonuna merhaba diyeceksiniz!

RAW 19/08/2013 Sonuçları Tumblr_lx7ejzjGLZ1qccfejo1_500
OMG! Chris Jericho rampada gözüküyor!
Hey hey hey! Triple H ben asla senin güreşcin olmam! Stephanie gibi birisine yaltaklanarak buralara kadar çıktığını hepimiz biliyoruz dostum! (Boo) Burası senin değil Triple H! RAW İS JERİCHO!!! (BOOO) Bak Triple H seninle her zaman sorunum vardı! Her zaman beni kıskandın  Hiçbir zaman aldığın kemerleri hak etmedin! Şuan bu pozisyonu da haketmiyorsun!
Triple H mikrofonu ağzına götürüyor!
Senin sorunun ne sarı kafa! Bana bak senin yeni patronun benim duyuyor musun! Burada söylediklerimin hepsi geçerli ve buradaki en gereksiz güreşcide tabiki de sensin! Ama sana bir hediyem var Jericho!
 RAW 19/08/2013 Sonuçları 63148465
Triple H gülerek ringden ayrılırken bizde reklamlara gidiyoruz!
CM Punk vs. John Cena WWE Championship! Street Fight Match
Maç başlar John Cena CM Punk ile yumruklaşmaya başlar CM Punk ringden iner ve bir sandalye ile geri döner John Cena'ya vurur. Cena yere yıkılır, Punk tuşa gider fakat Cena kalkar! Punk yerde yumruklamaya başlar John Cena'yı ayağa kaldırır omzuna alır Go To Sleep!!!!!Tuşa gider 1 2 hayır John Cena kalkıyor! Maçın sonuna geliyoruz! John Cena CM Punk'ı aprona gönderiyor üstüne doğru koşuyor ama Punk çekiliyor roll up 1 2 hayır Cena kalkıyor! İkili aynı anda ayağa kalkıyorlar CM Punk yakalıyor Cena'yı Go To Sleep pozisyonunda fakat Cena ininyor yakalıyor Punk'ı ringde duran sandalyenin üstüne Attitude Adjusment yapıyor tuşa gidiyor 1 2 hayır CM Punk kalkıyor! John Cena bir masa alıyor ringe CM Punk'ı kaldırıyor masanın üstüne Attitude Adjusment! 1 2 3!
Kazanan: New WWE Champion John Cena!
 RAW 19/08/2013 Sonuçları John_cena_is_wwe_champion
Şov bu görüntülerle sona eriyor!
https://wweturkiye.forumcanadien.org
Million Dollar Man
Yeni Üye
Yeni Üye
Million Dollar Man

MesajKonu: Geri: RAW 19/08/2013 Sonuçları    RAW 19/08/2013 Sonuçları EmptyPtsi Ağus. 19, 2013 11:47 pm

Intercontinantel Champion "Everybody's Got A Price. Yalnız admin keşke maçları özet değil de full yazsaydın iyi olurdu.Ama ilk show"a göre iyi tebrik ederim
King of The Ring
Administratör
Administratör
King of The Ring

MesajKonu: Geri: RAW 19/08/2013 Sonuçları    RAW 19/08/2013 Sonuçları EmptySalı Ağus. 20, 2013 12:19 am

Million Dollar Man demiş ki:
Intercontinantel Champion "Everybody's Got A Price. Yalnız admin keşke maçları özet değil de full yazsaydın iyi olurdu.Ama ilk show"a göre iyi tebrik ederim
Çok üye yok ya ondan böyle yaptım.
https://wweturkiye.forumcanadien.org
Social Vladmir
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Social Vladmir

MesajKonu: Geri: RAW 19/08/2013 Sonuçları    RAW 19/08/2013 Sonuçları EmptySalı Ağus. 20, 2013 2:11 am

Kork benden Jericho!
The Lord Of Darkness
Co-Admin
Co-Admin
The Lord Of Darkness

MesajKonu: Geri: RAW 19/08/2013 Sonuçları    RAW 19/08/2013 Sonuçları EmptySalı Ağus. 20, 2013 11:31 am

Social Vladmir demiş ki:
Kork benden Jericho!
Göreceğiz.Very Happy Very Happy 

RAW 19/08/2013 Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Main Event 30/08/2013 Sonuçları
» WWE Main Event 30/08/2013 Match Card!
» RAW 02/09/2013 Match Card!
» RAW 19/08/2013 Match Card!
» WWE Power Rankings(17/08/2013)